Mersin Diş Hekimi

Mersin diş kliniği açmış genç, deneyimli ve tecrübeli doktorlar arasında yer alan Mersin diş hekimi Doç. Dr. Birkan Taha Özkan Mersin’in Tarsus ilçesinde dünyaya gelmiştir. Diş hekimliğinden mezun olduktan sonra memleketinde hastalarına ,müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Mersin diş hekimi olan Birkan Taha Özkan yaptığı işlerle tedavilerde hastalarını, müşterilerini memnun etmek için estetik bir görünüm kazandırmayı çalışmaktadır. Yaptığı birçok tedavi yöntemlerini geliştirebilmek için  uzun eğitim hayatını sürdüren Doç. Dr. Birkan Özkan’ın uzman doktor ünvanını almıştır. Müşteri ya da hasta memnuniyetini sağlayabilmek için tüm soruların detaylıca cevaplanması gerektiğine inanan Mersin diş hekimi, her il ve şehirden hastaların da artık ağız ve diş sağlığı konusunda daha bilinçli olduklarını söylemektedir. Bilindiği üzere dişlerimiz karşıdaki insanın ilk dikkat edeceği görsel etkenler arasında yer almaktadır. Dişleriniz ne kadar düzgün, sağlıklı olursa sizler de bir o kadar sağlıklı olursunuz, çünkü yaşadığınız çoğu hastalığı ağız yolu ile kaparsınız. Çocuk hastalarına da hizmet veren mersin diş hekimi kliniği birçok kategori bulundurmaktadır.

Aynı zamanda diş teli tedavisi işlemini de gerçekleştiren mersin diş hekimi Doç. Dr. Birkan Taha Özkan dişleri ayrık ya da yamuk yani görsel olarak dişleri hoş görünmeyen ve bundan rahatsızlık duyan hastaların diş sağlığı için tedavi olmaları gerektiğini söylemektedir. Diş teli tedavisinde görünmeyen gizli diş teli tedavi imkanı da sunan klinik birçok genç hastalarını mutlu edebilmek için çalışmalarını devam ettirmektedir. Genç olan insanlarda diş telinin görünmesi biraz moral bozucu olduğu için gün içerisinde rahatça konuşup gülebilmeleri için diş arkasından gizli tel tedavisi uygulamaktadır. Mersin diş hekimi olarak sürdürdüğü çalışmalarında diş sağlığına çok önem verilmesi gerektiğini belirten diş doktoru, sadece rahatsızlıkların olduğu zaman değil rutin kontrollerinin de aksatılmamasını vurgulamaktadır. Yaptığı tedavilerin nasıl yaptığı hakkında bilgiler veren klinik web sitesi hastaların daha detaylı bilgi almasını da göz önünde bulunduruyor. Yapılacak tedavileri ilk muyaneden sonra detaylı bir şekilde anlatan mersin diş doktoru, hastaların yapılan işlemlerden ve diş sağlığı konusunda toplumun bilgilenmesinin önemli olduğunu belirtmektedir.

Her hastaya yapılması gereken doğru tedaviyi uygulamak önemlidir. Ağız kokusu sıkıntısı olanlar için de tedavi imkanı sunuluyor. Porselen ya da zirkon gibi protez diş isteyen hastalarına estetik bir görünüm kazandıracak şekilde yüz hatlarına uygun diş yapmaktadır.